Bestuur

Het momenteel zittende bestuur bestaat uit de volgende personen:

Functie                     Naam                                Emailadres
President              :  Peter van Alst                  President@waterrotn.nl
Voorzitter             :  Joop ten Have                  Voorzitter@waterrotn.nl
Vicevoorzitter      :  Edwin Visser                    Vicevoorzitter@waterrotn.nl
Penningmeester :  Martijn te Hoonte           Penningmeester@waterrotn.nl
Secretaresse        :  Nandi te Winkel              Secretaris@waterrotn.nl
Public Relations  :  Martien van Gessel        Public_relations@waterrotn.nl
Evenementen      : Maikel Hennink               Evenementen@waterrotn.nl
Logistiek               : Raymond Averdijk          Logistiek@waterrotn.nl
Lid                         : Martijn Emsbroek

Via het contactformulier kunt u contact opnemen met ons bestuur, wilt u meer informatie over de vereniging klik dan hier.